З метою найбільш вигідної та оптимальної презентації міста Києва як столиці Європейської держави, поєднання історичних символів та сучасного архітектурного стилю  на шести в’їздах у місто Київ будуть встановлені нові архітектурно-дорожні в’їзні знаки. Відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко підписав 21 лютого 2017 року. З метою найбільш вигідної та оптимальної презентації міста Києва як столиці Європейської держави, поєднання історичних символів та сучасного архітектурного стилю  на шести в’їздах у місто Київ будуть встановлені нові архітектурно-дорожні в’їзні знаки. Відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко підписав 21 лютого 2017 року.

Відкриття в’їздного знаку у місто Київ

Перший такий знак відкривається 26 червня 2017 року у Дарницькому районі – на 23-му кілометрі автомобільної дороги Київ-Харків (). Цей в’їзд у столицю вважається не лише основним в’їздом до Києва, але й в Україну, бо веде  від головних «повітряних» воріт нашої держави – міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Старий в’їзний знак зі сторони Борисполя був виготовлений понад 30 років назад. Останні кілька років знак був у незадовільному стані.

Виконання робіт здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Києва в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва.
Вартість проектних робіт, виготовлення та монтаж в’їзного знаку на Бориспількому шосе склали 1 млн 629 тис. грн.

До кінця року нові знаки будуть встановлені на інших п’яти в’їздах в місто:
– у Голосіївському районі – на 14-му кілометрі автомобільної дороги Київ-Одеса;
– у Деснянському – біля посту дорожньо-патрульної служби «Биківня» на Броварському проспекті;
– у Святошинському – на 16-му кілометрі автомобільної дороги Київ-Житомир;
– в Оболонському – біля посту дорожньо-патрульної служби «Гостомель» на Гостомельському шосе;
– у Солом’янському районі міста – на виїзді з міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни)».

Місця встановлення в’їзних знаків були визначені Департаментом містобудування та архітектури спільно з іншими профільними департаментами, підприємствами та відповідними районними в місті Києві державними адміністраціями.
Замовником робіт із встановлення знаків було визначено комунальне підприємство «Інженерний центр».